NASZA BAZA - WinCampBorne

Od sezonu wiosennego i letniego 2020 zapraszamy Was do nowego miejsca ...

WinCampBorne

Zapraszamy do naszej nowej bazy na zielone szkoły oraz obozy letnie dla dzieci i młodzieży. WinCampBorne to miejsce położone w Krainie 57 jezior, które organizujemy specjalnie dla Was!

Ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany jest nad jeziorem Pile w Gminie Borne Sulinowo, w centralnej części Pojezierza Drawskiego. Na terenie gminy znajduje się 57 jezior, z których największym jest jezioro Pile o pow. 1000 ha, długości 8,5 km i głębokości do 44 m.
Ośrodek usytuowany jest na niewielkim wzniesieniu, wtopiony w kompleks leśny. Jest położony w odległości 200 m od linii brzegowej z dostępem do plaży, otoczony dużym terenem rekreacyjnym. Bezpośrednie sąsiedztwo wody sprawia, że ośrodek jest idealną bazą dla osób uprawiających sporty wodne, a pobliskie miejskie szlaki piesze i rowerowe doskonale nadają się dla osób podejmujących aktywność w terenie.
Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia ukrytego miasta, co w bezpośrednim sąsiedztwie podkreśla Dom Oficera.
Bliskość Centrum Kultury i Rekreacji sprawia również, że jesteśmy doskonałym miejscem dla osób szukających profesjonalnej bazy sportowej: pełnowymiarowej sali, sali do sportów walki, sali tanecznej, siłowni, kortów tenisowych czy też zespołu boisk „Orlik” (boisko do piłki nożnej o nawierzchni ze sztucznej trawy, boisko wielofunkcyjne o nawierzchni z poliuretanu, zaplecze socjalno-szatniowe).
Ponadto na ośrodku znajduje suszarnia oraz sala świetlicowa i multimedialna. Na terenie otwartym o powierzchni ponad 0,5 ha znajduje się miejsce na ognisko, grilla, boisko do piłki nożnej, plażowej piłki siatkowej, ścianka wspinaczkowa, trampolina.

Pokoje zlokalizowane są w parterowym budynku murowanym, który posiada trzy odrębne wejścia, gdzie znajdują się trzy lub cztery pokoje 4 osobowe z wydzielonymi pełnymi węzłami sanitarnymi. Ośrodek posiada własną kuchnię, gdzie serwujemy urozmaicone, domowe posiłki. Obiekt monitorowany, ogrzewany, istnieje możliwość skorzystania z Internetu.
Adres: ul. Chabrowa 1 78-449 Borne Sulinowo

 

borne sulinowo osrodek borne z lotu ptaka2 wrzosowiska borne sulinowo
paint lato oboz młodziez borne dom oficera spływ kajakowy