ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE

Zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej dla dzieci i młodzieży w Świnoujściu

Gimnastyka ogólnorozwojowa to idealna forma aktywności fizycznej dla dzieci i młodzieży. Oprócz korzystnego wpływu na rozwój fizyczny, gimnastyka przynosi wiele innych korzyści, takich jak poprawa koordynacji ruchowej, zwiększenie siły i wytrzymałości, a także rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych.

Stowarzyszenie WinKids w Świnoujściu oferuje zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej dla dzieci w wieku od 5 roku życia. Nasze zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów, którzy w sposób kreatywny i ciekawy wprowadzają dzieci w świat gimnastyki.

Na naszych zajęciach dzieci uczą się różnych form ruchu, takich jak skoki, przewroty, ćwiczenia na drążku, trampolinie i równoważni. Co więcej, podczas zajęć uczestnicy korzystają z różnego rodzaju przyborów gimnastycznych, takich jak piłki, skakanki czy hula-hop oraz ze specjalnej ścieżki pneumatycznej - AIRTRACK

Zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej to również idealny sposób na spędzenie czasu wolnego poza szkołą. Nasze zajęcia pozalekcyjne są organizowane w dogodnych godzinach, tak aby nie kolidowały z zajęciami szkolnymi. 

Jeśli szukasz zajęć dla swojego dziecka, które pozwolą mu na rozwijanie umiejętności fizycznych oraz na poznanie nowych przyjaciół, to zapraszamy na zajęcia z gimnastyki ogólnorozwojowej w Świnoujściu. 

Gimnastyka sportowa, więcej ...

Program zajęć, więcej ...

Regulamin zajęć, więcej ...

Opłaty, więcej ...

Zajęcia nauki pływania, więcej ...