Ferie w mieście nie muszą być nudne!
A do tego mogą być bezpieczne, pełne atrakcji i nowych doświadczeń. Już dziś zapraszamy do aktywnego udziału w półkolonii zimowej, podczas której każdy znajdzie coś dla siebie, spróbuje czegoś nowego, zdobędzie nowe umiejętności. Zapewnimy Wam zajęcia z różnych dziedzin, aby uruchomić nie tylko Wasze ciała, ale i głowy! ;)
zima SG2

OBÓZ ZIMOWY 2023 - ZIELENIEC

zsz 2021 web

Zapraszamy Was do wspólnej, zimowej zabawy podczas sportowego obozu w największym ośrodku narciarskim w Polsce. Zieleniec przynależący do Dusznik Zdroju w Kotlinie Kłodzkiej otoczony jest malowniczymi Górami Orlickimi oraz Górami Bystrzyckimi w Sudetach. 

W Świnoujściu ruszyła kolejna już edycja projektu edukacyjnego o tematyce bezpieczeństwa. SYSTEM ŻYCIA - to wieloetapowy projekt kierowany przede wszystkim do mieszkańców, ale również do turystów. W swoich założeniach podzielony jest na cztery etapy.

pool g252bc5c73 1920

Z okazji Dnia Dziecka, zapraszamy Was do udziału w zawodach pływackich organizowanych wspólnie z OSiR Wyspiarz, które odbędą się w sobotę 4 czerwca na pływalni Uznam Arena.

foto info ukraina zajecia
Pomagać można na wiele sposobów. My chcieliśmy podarować coś, co umiemy robić najlepiej.

mikołaj basen 2021

W związku ze zbliżającymi się świętami i końcem roku, zapraszamy Was na naszą coroczną, szaloną imprezę na basenie! :) 

gazsystem etap4

W mijającym miesiącu przy współpracy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Świnoujściu ze Stowarzyszeniem WINKIDS oraz dzięki wsparciu firmy GAZ-SYSTEM S.A. odbyły się bezpłatne warsztaty BLS/AED dla Mieszkańców Świnoujścia.

Niestandardowe wymiary 970x200 px 1

SYSTEM ŻYCIA - BEZPŁATNE WARSZTATY DLA MIESZKAŃCÓW ŚWINOUJŚCIA

Jeśli trafiliście na naszą stronę - oznacza to, że jesteś zainteresowany tym - jak się zachować i co zrobić, żeby pomóc innej osobie w przypadku nagłego zatrzymania krążenia. Pierwsza pomoc przedmedyczna to niezwykle proste czynności ratownicze, które może wykonać każdy, przed przybyciem lekarza. Ich celem jest ratowanie życia i zdrowia. Na bezpłatnych warsztatach, które organizujemy wspólnie z naszym sponsorem strategicznym - GAZ-SYSTEM S.A. dowiesz się oraz nauczysz tych prostych czynności, które mogą komuś uratować ŻYCIE.

d29cb765 64d9 4a7e 846e 149f010be4f8

Październik i listopad to dla Stowarzyszenia WinKids oraz WOPR Świnoujście przy współpracy sponsora strategicznego GAZ-SYSTEM S.A. czas intensywnych zajęć profilaktycznych dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych.

logo txt

Szanowni Państwo,
informujemy, że w związku z przypadającymi w listopadzie świętami, w naszym kalendarzu zajęć mamy przerwę.