Już od 16 września rozpoczynamy kolejny, jesienny semestr naszych zajęć nauki pływania i gimnastyki sportowej!

ENERGYLANDIA – WSPANIAŁA ZABAWA DLA CAŁEJ RODZINY

Zapraszamy na zakończenie wakacji w największym, najnowszym i najatrakcyjniejszym parku rozrywki w Polsce. Musicie tam z nami pojechać!

Drodzy Pływacy!

Na podsumowanie Waszych zmagań, WINKIDS Świnoujście wspólnie z OSiR "Wyspiarz", serdecznie zapraszają na zawody pływackie, które odbędą się 2 czerwca 2019 r. o godzinie 11.00 na Pływalni Miejskiej.

lista dokumentów turystyka

Informujemy, że na naszej stronie internetowej, w zakładce OBOZY LETNIE dostępne są już wszystkie dokumenty niezbędne do zakwalifikowania dziecka na obóz lub półkolonie. 

105

 

To już naprawdę ostatnie miejsca na nasze obozy ...

W związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi i następującym po nich weekendem majowym, informujemy, że nastąpi przerwa w zajeciach z pływania i gimanstyki.

 

W związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi, w kolejnych tygodniach, w ramach zajęć na pływalni odbędą się zabawy, których rozkład przedstawiamy poniżej.

 

baltic park molo 350UWAGA! W związku z awarią na pływalni przy ośrodku Sasanka (KRUS), przenosimy grupy z tego basenu i dzisiejsze zajęcia (tj. wtorek 2 kwietnia 2019) odbędą się na AQUAPARKU - Baltic Park Molo

DJI 0210UWAGA! Informujemy, że od 1 kwietnia 2019 - przenosimy nasze zajęcia sportowe gimnastyki na salę gimnastyczną przy Szkole Fundacji LOGOS.

DJI 0185Zachęcamy do wypełnienia ankiety w związku z opracowywaniem Strategii Rozwoju Sportu Miasta Świnoujście na lata 2019-2028 zapraszamy wszystkich do wypełnienia ankiety.